Wolves – profesjonalne budowanie komputerów

Overclocking

Firma Wolves zajmuje się profesjonalnym budowaniem komputerów stacjonarnych, stacji roboczych, stacji graficznych, komputerów do gier, serwerów oraz optymalizacją podzespołów komputerowych pod wymagania klientów.

Dysponujemy szerokim zakresem wiedzy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT.

Specjalizujemy się w overclockingu procesorów, kart graficznych i pamięci RAM przez co można zwiększyć wydajność o 10%, co daje naszym klientom tak naprawdę darmową moc obliczeniową.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podkręcamy podzespoły na różnych platformach nie tylko na najnowszych. Nasz overclocking zapewnia wydajność, ale także stabilność!

Stacja Robocza
Stacja robocza

Jako nie liczni w Polsce, wykonujemy także delid procesorów, przez co temperatury procesora drastycznie spadają szczególnie w procesorach gdzie pod IHS jest pasta, co daje możliwość uzyskania więcej MHz i lepszą wydajność!

Tworzymy także egzotyczne chłodzenia cieczą podzespołów komputerowych na specjalne zamówienia.

Nasze chłodzenie mogą objąć procesor, kartę graficzną oraz pamięci RAM. Zaprojektowane i stworzone przez nas chłodzenia cechują się wysoką wydajnością, niskimi temperaturami na podzespołach oraz imponującym wyglądem.

Custom Loop
Stacja Robocza

Każda jednostka jest testowana pod kątem stabilności w takich programach jak OCCT i Aida Extreme oraz wydajności w Cinebench R15 i Heaven Benchmark.

Jednostki produkowane przez naszą firmę posiadają podzespoły sprawdzonych i renomowanych marek na rynku, dlatego możemy zagwarantować naszym klientom aż 36 miesięcy gwarancji typu Door-to-door.

Stacja Robocza
Stacja graficzna

Oferujemy również doradztwo w zakresie wyboru podzespołów do komputera klienta, tak aby sprostały jego wymaganiom wydajnościowym oraz cenowym.

Współpracujemy z naszymi kontrahentami między innymi w takich miastach jak: Rzeszów, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław.