Obecnie najlepszym rozwiązaniem komputera do gier do kwoty 4000zł będzie wybór procesora dziewiątej generacji Intel i5 9400F z najnowszą grafiką RTX 2060 Super. 6 – rdzeniowy procesor o taktowaniu dochodzącym do 4,1 GHz (Boost) oraz grafika wyposażona w 8GB pamięci VRAM DDR6 oferują nam bardzo wysoką wydajność w grach, jak i programach, dzięki dużej mocy obliczeniowej. Komputer do gier zawierający procesor i5 9400F sprawia, że wielorakie trudności związane z polem wirtualnej rozrywki, aplikacjami biurowymi oraz profesjonalnymi programami zostają szybko rozwikłane, dzięki wykorzystaniu procesora najnowszej generacji. Procesor ten dysponuje 6 rdzeniami, 6 wątkami oraz jego taktowania dochodzą aż do 4,1 GHz, co gwarantuje nam szybkość, sprawność, wysoki współczynnik FPS, a także wysoką moc obliczeniową na danej jednostce.                         Fantastyczna wydajność tych podzespołów w testach i benchmarkach w porównaniu do przystępnej ceny gwarantuje płynną rozgrywkę na wysokich ustawieniach.

Komputer posiada najnowszy Chipset B365, który zapewnia doskonałą kompatybilność podzespołów, oraz oferuję obsługę najnowszej generacji procesorów Intel.

Inne korzystne cechy charakterystyczne to:

– zasilacz o mocy 550W, renomowanej marki Thermaltake sprawia, że komputer posiada wysoką sprawnością energetyczną,

– chłodzenie powietrzne procesora to specjalnie zaprojektowane chłodzenie przez firmę Intel gwarantujące niskie temperatury, które przekładają się na wyższą wydajność,

– niższe temperatury to nic innego, jak jeszcze wyższa wydajność – na procesor nakładana jest najlepsza aktualnie dostępna pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly Kryonaut,

–  komputer posiada zainstalowane wszystkie sterowniki oraz najnowszą wersję Windows,

–  system operacyjny Windows 10 Professional – licencja wieczysta,

–  jakość połączona z praktycznością i nowoczesnością, komputer wyposażony jest aż w 6 nowoczesnych gniazd USB 3.0.

Znakomity wynik procesora i5 9400F w Cinebench R15 987! W połączeniu z 16GB RAM o taktowaniu 2666 MHz, na najnowszej platformie B365, jest doskonałą okazją cenową oraz wydajnościową!

Powyższy model komputera do gier do 4000zł będzie najlepszym wariantem Twojego wyboru. Zwiększona płynność, wydajność, sprawność oraz szybkość to główne cechy każdego dobrego sprzętu! Gwarancja miłego spędzenia czasu podczas wirtualnej rozrywki.