Połączenie procesora dziewiątej generacji intel i5 9600K z najnowszą grafiką RTX 2060 Super  będzie najlepszym wyborem na obecną chwilę komputera do gier do kwoty 5000zł. 6 – rdzeniowy procesor o taktowaniu dochodzącym do 4,6 GHz (Boost) oraz grafika wyposażona w 8GB pamięci VRAM DDR6 sprawiają, że wydajność w grach, jak i programach wzrasta, dzięki dużej mocy obliczeniowej. Komputer do gier zawierający procesor i5 9400K sprawia, że wielorakie trudności związane z polem wirtualnej rozrywki, aplikacjami biurowymi oraz profesjonalnymi programami zostają szybko rozwikłane, dzięki wykorzystaniu procesora najnowszej 9-generacji. Procesor ten dysponuje 6 rdzeniami, 6 wątkami oraz jego taktowania dochodzą aż do 4,1 GHz, co gwarantuje nam szybkość, sprawność, wysoki współczynnik FPS, a także wysoką moc obliczeniową na danej jednostce. Doskonała wydajność tych podzespołów w testach i benchmarkach w porównaniu do przystępnej ceny umożliwia płynną rozgrywkę na wysokich ustawieniach.

Komputer posiada najnowszy Chipset Z390, który zapewnia doskonałą kompatybilność podzespołów, oraz oferuję obsługę najnowszej generacji procesorów Intel. Umożliwia również overclocking procesora, tak aby zmaksymalizować osiągi płynące z procesora i5 9600K.

Inne główne i korzystne zalety to:

– zasilacz o mocy 550W, renomowanej marki Thermaltake sprawia, że komputer posiada wysoką sprawnością energetyczną,

– aktywne chłodzenie powietrzne procesora to specjalnie zaprojektowane chłodzenie renomowanej marki SilentiumPC, gwarantujące niskie temperatury, które przekładają się na wyższą wydajność,

– niższe temperatury to nic innego, jak jeszcze wyższa wydajność – na procesor nakładana jest najlepsza aktualnie dostępna pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly Kryonaut,

–  komputer posiada zainstalowane wszystkie sterowniki oraz najnowszą wersję Windows,

–  system operacyjny Windows 10 Professional – licencja wieczysta,

–  jakość połączona z praktycznością i nowoczesnością, komputer wyposażony jest aż w 7 nowoczesnych gniazd USB 3.0.

Znakomity wynik procesora i5 9600K w Cinebench R15 1 165! W połączeniu z 16GB RAM o taktowaniu 3000 MHz na najnowszej platformie Z390, jest doskonałą okazją cenową oraz wydajnościową!

Ten powyższy przykład komputera do gier do 5000zł, będzie najlepszym rozwiązaniem podczas Twojego wyboru. Miło spędzony czas podczas wirtualnej rozrywki gwarantowany w 100%.